2018  |  A GAZİANTEP UNİVERSITY PROJECT

"Bu Proje Erasmus + programı kapsamında Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. Ancak burada yer alan görüşlerden Avrupa Komisyonu ve Türkiye Ulusal Ajansı sorumlu tutulamaz."

"This project is funded by the Erasmus + Program of the European Commission and Turkish National Agency cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein"

"MÜLTECi DE EBEVEYNDiR"

Providing Learning Skills about Generating Solutions of Refugee Parents Facing to Educational Problems of Their Children

Project Ref No: 2017-1-TR01-KA204-045870

ULUSÖTESİ TOPLANTILAR

Projemiz Gaziantep Üniversitesi öncülüğünde,  yerel ortaklarımız, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Kayra Yoneylem Egitim Mühendislik Danışmanlık Ltd. Şti.;Uluslararası alanda ise İspanya’dan ACD LA HOYA/ Asociación Culturaly Deportiva La Hoya, Yunanistan’dan DEVELOPMENTAL CENTRE OTHESSALY(ANAPTIXIAKO KENTRO THESSALIAS), Bulgaristan’dan Association “European center for education, science and innovations (ECESI) ile birlikte yürütülecektir. Bu kapsamda Mart ayında öncelikle Gaziantep’te ilk uluslararası toplantımızı yapacağız. Bu toplantıda Projemizin genel tanıtımını ortaklarımıza yaparken onlardan beklentilerimiz ve onların projemize yapacağı katkıların görüşmelerini gerçekleştireceğiz. Sonraki süreçte, Yunanistan, Bulgaristan ve İspanya’da da uluslararası toplantılarımızı yaparak ortaklarımızla sürekli irtibat halinde başarılı bir proje yürütmeyi hedeflemekteyiz.

TOPLANTILAR